15. mája 2016

Workshop: Áyurvérdska masáž tváre - fame.sk

Pekný večer prajem :o)

Dnes by som vám veľmi rada dala tip na 1. fashion and media education Fame.sk Táto "škola" ponúka niekoľko rôznych kurzov ohľadom makeupu, dizajnu, módy,vlasov a podobne. Stále vytvárajú nové kurzy, takže treba určite sledovať ich stránku či už na Facebooku - Fame.sk alebo www.fame.sk.
Ja som dostala možnosť zúčastniť sa mnou vybraného kurzu a keďže mám čerstvo otvorený kozmetický salón tak som sa rozhodla zúčastniť sa kurzu masáže, konkrétne ide o Áyurvérdska masáž tváre. Tento kurz sa konal presne pred týždňom v nedeľu, kedy sme si spolu s mojou modelkou spravili výlet na tento kurz a do Bratislavy.Bol to veľmi príjmne stravený čas. Na kurze boli všetci veľmi príjemný, milo poradili a pomohli a cítila som sa viac než dobre :-)


Kurz trval cca tri hodinky, z toho na začiatku sme mali teóriu, teda prebrali sme si všetko o tomto druhu masáži, čo je to Áyurvéda, ťahy a postup masáže, prípravky s ktorými máme pracovať a podobne. Druhá časť už bola praktická, kde sme si mohli vyskúšať na modelkách túto masáž, veľmi milá bola aj pani lektorka,ktorá rada všetkým pomohla a odpovedala na naše otázky. Táto masáž je pomerne prastará a pochádza z Indie.Táto masáž je protivrásková, relaxačná, uvoľnujúca a rovnako aj účinne rozprúdi lymfu. 

Tento kurz je certifikovaný, takže po absolvovaní tohto kurzu dostanete certifikát v troch jazykoch. Tento kurz mi dal veľa nových informácií a keďže túto masáž chcem zaradiť do svojích profesionálnych služieb, tak pre mňa veľmi prínosný. Za seba môžem všetkým odporúčiť navšťiviť Fame.sk pretože to tam majp krásne, mňa najmä ohúrila táto krásna stena, pri ktorej som si musela spraviť fotku.

Cena tohto kurzu je 59 €, všetky informácie o Fame.sk a o kurze nájdete na www.fame.sk

Poznáte Fame.sk?
Ešte raz ďakujem za túto príležitosť.
Vaša Patty

2 komentáre: