4. marca 2016

PUPA MILANO novinky pre dokonalú pleť !


Ahojte, dnes tu mám pre vás novinkový článok o produktoch Pupa Milano. O Pupe Milano ste mohli počuť na mojom prednedávno v tomto článku - klik. Pupa Milano prišla s ďalšími skvelými novinkami, ktoré by som vám dnes chcela predstaviť a zároveň dať vám tip na možno ďalšie skvelé produkty od tejto značky, ktoré stoja za vyskúšanie.

Produkty, ktoré vám dnes predstavím sú súčasťou Makeup programu pre absolútne perfektnú pleť, to znamená, že stačia vám tieto produkty na to aby ste dosiahli krásnu, bezchybnú pleť. Mám tu pre vás 3 čistiace produkty na tvár, 3 rôzne BB krémy, 2 korektory v tyčinke a kompaktný púder Like a Doll. Na úvodnej fotky môžete vidieť ešte jeden produkt - Vamp! mascaru, ale tú som sa rozhodla dať do samotného článku/recenzie, pretože to nie je novinkový produkt.

Začnem od najzákladnejších produktov pre mňa a to je starostlivosť o pleť, resp. čistiace produkty, Pupa Milano ich reprezentuje pod líniou " Beauty Routine". Ide o novú kompletnú líniu produktov na očistenie pleti. Myslím, že všetkým je jasné, že toto je bezprostredne najzákladnejší krok k dosiahnutiu dokonalého makeupu.
Ja vám predstavím tri produkty z tejto línie, ktoré som mala možnosť otestovať. Veľmi sa mi páči balenie a teda dizajn týchto produktov, pretože je jednoduchý, pekný a na mňa pôsobí luxusným dojmom. Táto línia je zladená do bielo-modrej farby, ale samozrejme toto nie sú kompletné produkty, všetky produkty z tejto línií na čistenie pleti nájdete TU !

*Ultra Rýchly Odličovací Olejový Gél Na Tvár
Keď som si prečítala informácie o tomto produkte, tak som sa tak zamyslela, že čím bude taký ultra rýchly ako píšu, no musím povedať, že odlíčena som bola raz dva s týmto produktom. Ako píšu aj na stránke Pupa Milano, tak tento produkt je ideálny pre tých, čo uprednostňujú odlíčenie so záverečným opláchnutím. Inovačná skladba Olejový Gél, ktorý sa pri styku s vodou zmení na mliečnu emulziu. Rýchlo odlíči makeup a nečistoty z pleti a zároveň ju šetrne a účinné vyčistí. Povedala by som, že je to produkt 2v1 a po ňom už nepotrebujete použiť na odlíčenie nič viac.Tým, že sa mení pri styku s vodou na mliečnu emulziu, tak nezanecháva pleť mastnú. Tento produkt úplne postačí na rýchle odlíčenie a vyčistenie. Po odlíčení postačí už len ľahký denný krém, poprípade krém podľa vášho typu pleti. Za mňa skvelý produkt, keď potrebujete rýchlo odlíčiť, napríklad môže byť skvelý na cestovanie keď nie je veľa času na dôkladne a zdĺhavé odlíčovanie.

Odporúčana cena: 11,90 €
Nájdete: TU !


*Dvojzložkový Odličovač Na Tvár, Oči a Pery
Úprimne, vyskúšala som už mnoho dvojfázových odličovačov, dokonca ako na sebe tak aj na klientkách a niektoré si ho aj zaobstarali, čo im vyhovoval. Tento je presne taký, aký by mal byť správny dvojfázový odličovač. Je to jednoducho výborný produkt na odlíčenie očí a pier, na tvár ho veľmi nepoužívam, pretože tým, že obsahuje dve fázy, takže je mastnejší tak zanechá aj taký mastnejší film na pleti, za to na odlíčenie (aj vodeodolného) makeupu očí a pier je skvelý.Neštípe, nedráždi, nelepí a odlíči perfektne hocijaké líčenie. Pery sú odlíčene raz dva, používam ho momentálne pri odlíčení najmä tekutých rúžov z pier, matných rúžov, proste takých, ktoré idú naozaj ťažko dole a práve s týmto nemúsim pery "drhnúť" ale vďaka tým dvom fázam sú pery odlíčenie rýchlo a úplne ľahučko.Tento odličovač nevysušuje,naopak hydratuje. Za mňa jeden z najlepších produktov od Pupy, ktorý som doposiaľ mala možnosť vyskúšať.Určite môžem vrelo odporúčiť, hlavne na odlíčenie vodeodolného makeupu a na pery je taktiež úžasný! Po vyčistení, odporúčam ešte opláchnúť pleť, tak sa zbavíte toho mastnejšieho filmu. Už ste ho vyskúšali?

Odporúčana cena: 11,90 €
Nájdete: TU !

*Čistiace a Hydratačné Mlieko Na Tvár a Oči
Posledným produktom z tejto línií, ktorý som vyskúšala je toto hydratačné mliečko na tvár a oči. Pre mňa úplne bežná a klasická záležitosť, tento typ produktov používam pomerne často, no najmä na klientkách.Tento produkt ma príjemne prekvapil,konzistencia je klasická, krémová, príjemne vonia a to najdôležitejšie neštípe a nedráždi, čo sa mne napríklad stalo pri iných značkách a týchto produktov. Krásne a rýchlo odlíči,pleť zanechá jemnú, hebkú a hydratovanú. Po tomto produkte ešte ja zvyčajne dolíčim pleť bylinným tonikum, poprípade pleťovou vodou. Každému vyhovuje na odlíčenie niečo iné, ja som síce skôr na "vodnaté, tekuté" textúry pri odlíčení a napríklad moja mamina používa len hydratačné mlieko.Ja k nemu nemám žiadne výhrady, keď budem mať cestu do predajne Pupa Milano určite si zaobstarám z každého produktu na odlíčenie do rezervy, pretože myslím, že klientkám bude vyhovovať a tým, že sú všetky hypoalergénné, dermatologicky testované a neobsahujú parabény tak sú jednoznačne skvelou voľbou pre mnohích.

Odporúčana cena: 9,90 €
Nájdete: TU !

-----------------------------------------------------------------------
Úplný základ by sme mali zvládnutý a ideme na prvý krok k dokonalej pleti.
1. krok ➔ BB Krém, v 3 rôznych prevedeniach(dokopy ich je 5, nájdete ich TU)! na základe špecifických požiadaviek každej ženy: 
Profesionálny BB Krém + Primer (vhodný na každý typ pokožky)
Profesionálny BB Krém + Bieliaca Zložka na Tmavé Škvrny (kombinuje liečenie tmavých miest pokožky s hydratáciou a zosvetlením)
Profesionálny BB Krém + Ošetrenie Proti Príznakom Starnutia s Účinkom Proti Vráskam (s účinkom proti starnutiu a anti-vráskovým efektom)

Všetky BB krémy obsahujú ochranný faktor SPF a sú dostupné vo viacerých odtieňoch, ja mám tieto tri konkrétne v odtieni 001, ktorý mi veľmi vyhovuje, nižšie môžete vidieť swatches, aj keď sa možno zdá o trošku tmavší, tak dokáže sa skvele prispôsobiť odtieňu vašej pleti takže vyzerá veľmi prirodzene.
*BB Cream + Anti Eta
Tento BB krém je ideálny pre všetkých, ktorí si želajú ošetrenie proti príznakom starnutia a pritom sa nechcú vzdať prirodzenosti a dokonalého výsledku make-upu. 
Dodáva rovnomerný a žiarivý vzhľad a predchádza a potláča prejavy plynúceho času, vďaka Účinnej látke Proti príznakom starnutia. Obsahuje SPF 30 a je Oil Free.
 Keďže je proti stárnutiu pleti, tak ja som ho netestovala, pretože mi príde, že by to bolo na moju mladú pleť zbytočne, ale nechávam si ho na klientky(zrelá pleť) a ak by niekoho zaujímali konkrétne skúsenosti s týmto BB krémom, napíšte mi :-) Podľa to bude skvelý darček napríklad pre maminy, babky, tety :-)

Nájdete: TU !
Cena: 11,90 €
*BB Cream + Anti Macchia
Dokonalý pre tie ženy, ktoré chcú zmierniť dyschrómiu pleti a zároveň mať prirodzený vzhľad a bezchybný make-up.
Tento BB krém obsahuje bieliace zložky, ktoré pôsobia na tmavé škvrny a zároveň rozjasnia pleť. Kto trpí nerovnomernou farbou pleti a potrebujú zjednotiť tón pleti tak bude tento druh BB krému skvelou voľbou, taktiež na pigmentové škvrny, aj keď to podľa mňa extra nezakryje, keďže to je BB krém a nie krycí makeup, posuniem ho mamine, ktorá trpí pigmentovými škvrnami a uvidíme.

Nájdete: TU !
Cena: 11,90 €
*BB Cream + Primer
Tak a konečne sme sa dostali k BB krému, ktorý som poriadne otestovala a sadol pre moju pleť.Tento BB krém je ideálny pre tých, ktorý majú málo času, ale chceli by aj tak mať perfektne vyzerajúci make-up. Toto je môj prípad najmä ráno, keď sa ponáhľam ale potrebujem si rýchlo spraviť makeupový základ a tento BB krém je na to ako stvorený, krásne mi zakryje nedokonalosti,pleť zároveň rozjasní a to najhlavnejšie obsahuje zjemňujúci podklad, takže nepotrebujem už žiadny podklad pod makeup, takto to mám 2v1 ! Konzistencia je krémova, nie je ani hutná ako som bola zvyknutá pri BB krémoch, veľmi príjemná, rýchlo sa aplikuje, vstrebe a výsledok je p-e-r-f-e-k-t-n-ý ! Na denné,fresh líčenie ako stvorený !

Nájdete: TU !
Cena: 11,90 €


2. krok ➔ Pupa Korektor v tyčinke (vysoký krycí efekt pre zakrytie akejkoľvek nedokonalosti tváre)
Ďalšími skvelými produktami sú tieto korektory v tyčinke alebo cover sticky, ako chcete :-)
Ja mám tento typ korektorov veľmi rada, je to praktické, rýchle a hygienické. Veľkou výhodou je určite to, že sú vysoko krycie a majú úžasnú krémovú textúru, aj napriek tomu, že sú v tuhej forme, teda vy tyčinke. Vďaka tomu sa skvelé rozotierajú a vstrebávajú.Ja ich používam ako korektor na nedokonalosti ale aj na krémové kontúrovanie, ktoré je s tými produktami veľmi prirodzené a pekné.
Obal je veľmi pekný, jednoduchý čierny so striebornými napísmi,veľmi sa mi podobá na jedny očné linky od Astoru, ale to idem z cesty :-) Je dermatologicky testovaný, čo sa týka hmotnosti tak 2,7g, čo mi síce nepríde úplne veľa, keďže sa vďaka krémovej konzistencii celkom rýchlo míňa, to vidím ako menšiu nevýhodu, že treba s nim šetriť. Dostupný je v 5 odtieňoch, ja vlastním odtieň 100 a 003. Na kontúrovanie skvelý pre moju pleť, jeden svetlejší a druhý krásne tmavší, skvelé odtiene ! Za mňa veľmi dobré korektory a môžem odporučiť skôr pre suchšiu pleť a normálnu pleť , pretože hydratujú, nevysušujú a nezaliezajú do vrások.

Nájdete: TU !
Odporúčana cena: 8,90 €

3. krok  ➔ Kompaktný padre na tvár Like a Doll (pre okamžité okrášlenie a zmatnenie pokožky s prirodzeným odtieňom) 
Keď už máme hotová základ v podobe zjednotenia,prekrytia a rozjasnenia pleti, tak nám už ostáva v prípade mastnejšej pleti zmatniť určité partie, ako môže byť napríklad T-zóna. Mám tu ako tip kompaktný púder, ktorý používam už skoro každý deň. Čo musím ako prvé pochváliť, je krásne zrkadlové balenie, obsahuje veľké zrkadlo a aj labutienku, takže skvelé, praktické, nepotrebujete žiadny štetec, pretože labutienka je skvelá.Na cestovanie úžasný produkt !

Na výber je až 9 odtieňov, čo ja vidím ako obrovské plus, pretože som zvyknutá že väčšinou je na výber z púdrov tri odtiene a tým to hasne.Takže z 9 odtieňov si určite väčšina z vás vyberie ten vhodný odtieň pre vašu pleť.Keďže je to kompaktný púder tak má aj kryciu schopnosť, nie je transparentný takže je dôležité si vybrať ten vhodný odtieň. Ja mám 002 a Pupa mi skvele vybral odtieň ! Sedí mi a väčšinou ho používam skôr jemnejšie iba na zmatnenie.Ak chcete jemnejšie krytie tak odporúčam skôr väčší štetec na púder a len zľahka aplikovať ak vyššie tak použiť labutienku.
Púder má 10 g,čo je podľa mňa celkom dosť takže vydrží vám určite dlho. Za seba môžem doporučiť ak hľadáte kvalitný púder, ktorým chcete zmatniť pleť na dlhšiu dobu(vydrží tak 5 hodín), potom sa musím znovu prepudrovať) a zakryť nedokonalosti. Ja som s ním spokojná !


Nájdete: TU !
Odporúčana cena: 11,90€

na poslednej fotke je použitý ten tmavší odtieň korektoru na kontúrovanie, tu je vidieť aké je to prirodzené :-)
To je z noviniek zatiaľ všetko, už teraz sa teším na jarnú kolekciu od Pupa Milano, takže na ňu sa môžete tiež tešiť na blogu, možno bude aj nejaká zaujímavá súťaž, uvidíme.Ako som povedala, ešte si pre vás prichystám recenziu na špirálu Vamp! ktorá si zaslúži samotný článok :-)

Tak čo, ktoré novinky sa vám zapáčili najviac? Máte niektoré?
Ak neviete kde Pupa Milano má predajňu, tak si to môžete pozrieť TU, možno je vo vašej blízkosti :-))

Teším sa na vaše komentáre!
Patty

1 komentár:

  1. Úplne náhodou som sa ocitla na tejto stránke, chválim sa odvahu a ochotu pomáhať s výberom. Vzhľadom na mladučký vek by som odporučila čo najčastejšie testovať a v budúcnosti aj určite orientovať sa vo výrobkoch dermokozmetiky predávanej v lekárniach odporúčam značku Bioderma - zelený rad Sébium

    OdpovedaťOdstrániť