15. mája 2014

Hydratovaná pokožka so Ziajou

Prajem Vám, aj napriek hnusnému počasiu vonku, pekný štvrtok !


Množstvo telových mliek v našej kúpeľni je naozaj veľké a pomerne rýchlo pomizne, takže zásoby musia byť u nás. Najnovším prírastkom na poličke je tentoraz telové mlieko od Ziaja, ktorú asi všetci dobre poznáte, z olivovej rady. Ja zas tak veľkú skúsenosť so Ziajou nemám, dávnejšie som mala pomarančový sprchový gél, recenziu nájdete tu. Ziaju si predstavím ako pomerne lacnú značku s dobrou kvalitou. Veľmi ma napríklad zaujala kozia rada, ale ešte som sa k nej nedostala ale určite sa treba popozerať po nejakých produktoch, myslím, že sklamaní nebudete.

Olivové telové mlieko má naozaj veľké balenie (400 ml / cca 5,89 €, no napríklad TU ho nájdete za 5,30 € ako aj ďalšie Ziaja produkty), čo mám najradšej, keďže vydrží naozaj dlho. Obal je klasický plastový, nie je na ňom nič, čo by ma nejak ohúrilo, myslím, že Ziaja veľmi obalom neohúri. No nájdete na ňom všetko potrebné o produkte. Má pumpičku, čo ja vždy ocením, pretože si môžete regulovať množstvo, taktiež mate na pumpičke stop a open, takže Vám nemôže vytiecť.Je určené na normálnu až suchú pleť, vhodné aj pre deti od 6 mesiacov.
Obsahuje vitamín E, vitamín C, vitamín B6, D-panthenol, olivový olej.

Konzistencia je klasickej bielej farby, pomerne riedka, no pri aplikácií nesteká z ruky, rozotiera sa a vstrebáva veľmi rýchlo.  Pokožku mám hydratovanú naozaj výborne po celý deň, niekedy ho používam každý deň, niekedy každý druhý, záleží to aj od mojej nálady. Čo ma prekvapilo je parfumácia, ktorá je pre mňa celkom silná, nie je taká jemná a čistá ako som čakala, no nijak nedráždi nos :) Osobne by som toto telové mlieko doporučila skôr na normálnu pleť, myslím, že so suchou pokožkou si veľmi neporadí, na suchú pokožku sú určite oveľa lepšie produkty. Ja netrpím suchou pokožkou, takže ja som s telovým mliekom spokojná.

Popísala by som ho ako také univerzálné telové mlieko, nenašla som na ňom žiadne negatívum, je fajn na normálnu pokožku, ak hľadáte nejakú značku dobrej telovej kozmetiky za prijateľnú cenu kľudne Vám môžem doporučiť kozmetiku Ziaja. Momentálne ja pokukujem po produktoch na starostlivosť o pleť :) Ich výber produktov je naozaj veľký. Produkty by ste mohli nájsť v 101-tke, Kauflande a v Tescu, čo mám ja overené a samozrejme po internete.

Máte radi kozmetiku Ziaja ? 

1 komentár:

  1. v kauflande som si všimla že sa ziaja nachadza ale videla som zatial len šampon a sprchovy gel, olivove telove mlieko by som povedala že je na dosť suchu pokožku ale ked vraviš že si moc sňou neporadi tak skor sa zide asi na jar jesen, a na zimu už ine:))

    OdpovedaťOdstrániť