3. marca 2014

Vyhodnotenie giveaway o XOXOPATTY BEAUTY BOX a MSM Beauty Scrub :o)

Príjemný večer :) Ako som sľúbila, tak Vám prinášam rýchle vyhodnotenie giveaway, ktoré prebiehali na blogu :) Rovno to zhrniem a obidve vyhodnotím v jednom článku. Veľmi by som sa Vám chcela poďakovať za zapojenie, za aktivitu na blogu, zato, že ma sledujete, komentujete a napĺňate energiou v blogovaní, pretože nie vždy, je to tak ľahké, ako to vyzerá.

Prvé vyhodnotenie je asi tej väčšej giveaway o môj originálny XOXOPATTY BEAUTY BOX, ktorý už čaká na jednu z Vás, no a kto bude tá šťastná ? Obidve giveaway som vyhodnotila cez random.org a krabičku krásy získava komentár č.66 Kateřina Kalábová :) Gratulujem, dúfam, že ťa moja krabička poteší a užiješ si ju :) Taký neskorší darček k narodeninám :)


Druhá giveaway bola úzko spojená so súťažou na FB Make-up Atelier Paris /Slovakia/ (tu), kde som súťažila v líčení a musím sa Vám pochváliť, že som vyhrala prvé miesto a vám patrí jedno veľké ďakujem :o) Keďže podmienka bolo dať like, tak ste mi veľmi pomohli k výhre, určite keď mi výhra príde, to odfotím a dám na blog alebo na FB :o)
No a výhra v giveaway bola MSM Beauty Scrub a víťazkou je Donny :o) Gratulujem :)
Obidve víťazky hneď budem kontaktovať cez e-mail a my sa čoskoro vidíme u ďalšej giveaway :o) Na koho sa neusmialo šťastie teraz môže sa nabudúce :o) Ahojte !

7 komentárov: